Horská chata Kynast

pano_20200414_190951fb

 

Chatu Kynast vám  nabízíme k  pronájmu po celý rok.Délku pobytu vždy lze upravit dle potřeby.Objekt vlastníme od roku 2004. Od té doby se neustále snažíme objekt vylepšovat.V roce 2006 jsme odstartovali rozsáhlou rekonstrukci objektu s pomocí celé rodiny a přátel . Ne vždy šlo vše podle plánů a časového harmonogramu ale na objektu je znatelně naše práce znát.

Věříme, že se vám bude u nás líbit a každý si najde svůj prostor k využití.

A nyní již popis  samotného objektu.  

 Dřevěná část v pravo  je část ubytovací, dřevěná část vlevo je sál (restaurace) + sociální zařízení poté navazuje velká terasa do zahrady, ve zděné části je velká a  malá  kuchyň, sociální zařízení pro ubytované,hlavní chodba.

pano_20200413fb

Chata  se nachází na samotě  na velmi klidném místě uprostřed překrásné přírody v okrajové části Jablonce nad Nisou (Jablonecké paseky) v nad. výšce 650m.

Poloha objektu je ideální jak  k  procházkám,houbaření,cyklistice atd... tak i k pořádání různých společenských akcí kde nebudete nikým rušeni . 

Objekt je velmi vhodný pro pořádání svateb, rodiných oslav ,letních táborů, škol v přírodě a různých školních pobytů v kombinaci s pronájmem velké kuchyně k vaření, pro větší počet osob. cena pro školy na delší pobyty je vždy zvýhodněná dle dohody. 

V zimě je možnost na běžkách přímo od chaty, dále pak v okolí vlek  Nová Ves kde jsou velmi dobré ceny dále vlek Lučany atd... k vleku lze zajistit odvoz přímo od chaty.

Pujčovna jízdních kol a lyžařských potřeb je 1000m od chaty,

V létě možnost koupání na přehradě vzdálené zhruba 1300m , krytý bazén 1200m,Babylon Liberec 15km ( Aquapark)

 

Ubytovací část je složena z 11 pokojů které jsou zařízeni skromně ale účelově maximální kapacita 40lůžek.  Společenská místnost s TV ,  nové sprchy a wc  jsou společná na patře.

 

Celý objekt je nekuřácký.

 
......................................................................................................................................

V druhé polovině objektu  je také velký zařízený  sál který lze  pronajmout na různé oslavy,  zábavy,předváděcí akce, školící kurzy atd....  . Restaurace má také svoje sociální zařízení.

K velkému sálu je možno pronajmout novou  velkou terasu přes 200 metrů čtverečných,salonek a také přilehlou louku o rozloze 10 000 metrů čtverečných.

Louku lze využít ke svatebním obřadům, stanování či dalším aktivitám.  

 Nabízíme pronájem velké  kuchyně kde můžete využít prostory k přípravě občerstvení pro větší skupinu osob např. při svatbách, oslavách, podnikových akcí, školících kurzech, školách v přírodě a podobně.

 Spotřeba energie na víkendové a týdenní pronájmy je již v ceně nájmu. 

 

.

Přesná adresa objektu :            Chata Kynast

                                                Pod Kynastem 114/32

                                                Jablonec Nad Nisou

                                                 46602

img_8001